JaGu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oliveira Defteri Kapandı

YazarMesaj
crysis
Co Admin
Co Admin
crysis

Erkek Mesaj Sayısı : 132
İş/Hobiler : Futbol Bilardo

Oliveira Defteri Kapandı Empty
MesajKonu: Oliveira Defteri Kapandı   Oliveira Defteri Kapandı EmptySalı Ağus. 19, 2008 11:41 am

Süper kupayı alarak moral bulan, sarı kırmızılı yönetim, Oliveira'nın menajerini "Bu işi bitti bilin. Müjdeli haberi bir iki gün içinde veririm" sözlerle İspanya'ya uğrarken, çifte mutluluk ile Türkiye'ye dönmüştü.

Ancak İspanya'da işler Brezilyalı menajerin istediği gibi gelişmedi.. Real Zaragoza takımı başkanı Agapito, menajer Castro'ya "Bu rakam az biraz daha çıksınlar" dedi..

Gerginleşen ortamda Castro'nun "Oliveira'yı ikinci ligde oynatamazsınız. CAS futbolcunun haklarını korur" şeklindeki sözlerine, Agapito "Sözleşmesinde öyle bir madde yok. İstediğim gibi oynatırım.G.Saray almak istiyorsa 2 milyon euro daha vermeli" diye konuştu..

Bu gelişme üzerine, G.Saray başkanı Adnan Polat'ı arayan, Augusto Castro gelişmeleri aktardı.. Başkan Polat ise "Artık Oliveira defterini kapattık. Yaptığımız teklif son teklifti" dedi..

Oliveira transferindeki gelişmeleri adım adım sizlere aktaran turkspor.net Oliveira defterinin kapandığı haberini de haberciliği gereği turkspor medyasında ilk defa açıklıyor ve noktayı koyuyor
http://www.tombikits.tr.gg

Oliveira Defteri Kapandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-