JaGu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fernando Alonso ile soru - cevap

YazarMesaj
JaGuaRmaN
Adminstratör
Adminstratör
JaGuaRmaN

Erkek Mesaj Sayısı : 518

Fernando Alonso ile soru - cevap Empty
MesajKonu: Fernando Alonso ile soru - cevap   Fernando Alonso ile soru - cevap EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 3:33 pm

Renault pilotu Fernando Alonso kendi seyircisi önünde mücadele edeceği Avrupa Grand Prix'de güçlü bir sonuç almak için tüm enerjisini ortaya koyacağını belirtti. İspanyol pilot Barselona'daki grand prix'de rekabetçi bir yarış sergilemesine rağmen yarış dışı kaldığı için mücadeleden puansız ayrılmıştı.

S - Renault Macaristan'da her iki araçla da puan aldı ve markalar klasmanında bir sıra yükseldi. Bu sezonun geri kalan yarışları için cesaret verici sonuç...

"Kesinlikle gelişmeye devam ediyoruz bu elbette cesaret verici. Macaristan'da hızımız oldukça iyiydi. Araç iyi gidiyordu. Hala belli bir hızda ilerleme kaydediyoruz. Şampiyonada dördüncü olma mücadelesi içindeyiz. Yaz tatili öncesinde böylesine güçlü sonuçlar almak önemliydi. Bu takım için iyi bir motivasyon oldu. Böylece sezonun geri kalan yarışlarına iyi bir motivasyonla başlayacağız."

S - Barselona'dan snora şimdi İspanya'daki ikinci yarışa Valencia'ya gidiyouz. Burası da senin için özel bir mana ifade ediyor mu?

"Evet elbette. Kendi ülkemde ikinci kez sürecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Kendi ülkenizin insanları önünde yarışmak her zaman özel bir duygudur. Bu yüzden Valencia'da yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Barselona'da çok güçlü bir yarış çıkarıyorduk ama yarış dışı kalmıştım. Umarım bu kez iyi bir sonuç alabilirim. Pist tüm sürücüler için yeni."

S - Senin de dediğin gibi yeni bir pist bu senin için zorlu bir durum mu?

"Evet benim için ilginç bir yarış olacak takım için de öyle. Bu yüzden son birkaç aydır bu yarışa sıkı şekilde hazırlandık. Yeni bir pist olarak Valencia'nın pilotlara neler yapabileceklerini gösterme fırsatı sunduğunu düşünüyorum. Fakat hiçbir zaman hayal içinde olmadım tüm pilotların hızlı olmasını bekliyorum. Biz de diğerlerinden daha hızlı olmak için elimizden gelenin en yiisini yapacağız."

S - Burası senin genelde iyi gittiğin Monako gibi bir sokak pisti burada da aynı durumun geçerli olacağını düşünüyor musun?

"Evet sokak pistlerini seviyorum. Her zaman ilgi çekici bir meydan okuma sunuyorlar. Kokpitin içinden hızı hissetmek inanılmaz bir duygu. Mühendislerimle birlikte araç ayarlarını ideal hale getirmek için elimden gelen çabayı göstereceğim. Bizim amacımız güçlü bir skor elde etmek. Bunun için tüm enerjimi harcayacağım."
http://jagu.eniyiforum.net

Fernando Alonso ile soru - cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bilmece Bildirmece 9